Wycieczki szkolne

Wyjazdy firmowe

Wycieczki weekendowe

Wakacje last minute

 

Serdecznie witamy na naszej stronie wyjazdów turystycznych!Od kilkunastu lat zajmujemy się z bardzo dobrym skutkiem turystyką biznesową, wypoczynkową oraz szkolną. Współpracujemy z wieloma instytucjami i touroperatorami w kraju i zagranicą. Z doświadczeń naszych korzystali do tej pory nie tylko klienci indywidualni, ale również znane instytucje i przedsiębiorstwa zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Spośród tych drugich najszerszą współpracę kontynuujemy przede wszystkim z Niemiecką Centralą Turystyki (Deutsche Zentrale für Tourismus) oraz z Targami Berlińskimi (Messe Berlin) – organizatorem największej na świecie giełdy turystycznej ITB (Internationale Tourismus Börse).

W naszych wyjazdach proponujemy Państwu sprawdzoną bazę transportową, noclegową i gastronomiczną. Nad prawidłową realizacją programu wycieczek czuwa odpowiednio wyszkolona i wykwalifikowana kadra pilotów.Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy zespołem młodych, dynamicznych ludzi, odpowiednio przygotowanych do realizacji wszelkich zadań w branży turystycznej. Nie uznajemy nudnych, meczących wyjazdów. Stawiamy na aktywne krajoznawstwo, połączone z zabawą w swoim najbliższym gronie. Każdy program zamieszczonych wycieczek nie jest sztywno ustalony – chętnie dostosujemy go do Państwa preferencji. Przy wyborze wycieczki - od samego zapytania, poprzez jej przygotowanie, aż po realizację – mają Państwo kontakt z jedną osobą, przydzieloną do danego wyjazdu. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie boimy się konkurencji, lubimy rywalizację.

Oferujemy Państwu miłą i rzetelną obsługę, a także doradztwo w zakresie wszelkich wyjazdów turystycznych.
Zapraszamy!

 

 


 

Zakres naszej działalności:


 • sprzedaż agencyjna ofert turystycznych polskich i niemieckich touroperatorów
 • wycieczki szkolne, zielone szkoły, obozy i kolonie
 • wycieczki dla firm i zakładów pracy
 • wyjazdy studenckie
 • wyjazdy biznesowe (targi, kongresy, konferencje, seminaria, zjazdy),
 • pielgrzymki
 • szkolenia i rejsy żeglarskie (śródlądowe, morskie i oceaniczne),
 • rezerwacja hoteli, samochodów
 • pilotaż wycieczek krajowych i zagranicznych,
 • sprzedaż biletów lotniczych tanich i tradycyjnych przewoźników,
 • sprzedaż biletów autokarowych, kolejowych i promowych

Gwarancja i zezwolenia


Pliki do pobrania


     

 
Zespół biura oraz osoby współpracujące:
Maciej

Właściciel Biura Podróży 4U Travel. Absolwent AWF w Poznaniu oraz TFH w Wildau k. Berlina. Zdobytą wiedzę i doświadczenie w zakresie logistyki usług turystycznych wdraża w pracę biura. Na co dzień pilot wycieczek oraz specjalista do spraw sprzedaży agencyjnej ofert polskich i niemieckich touroperatorów. Koordynator logistyczny większości wyjazdów grupowych biura. Specjalizuje się w wycieczkach firmowych oraz zakładowych. Ulubione kierunki to Niemcy, Czechy oraz Hiszpania.

 


Karolina

Nasza specjalistka w dziedzinie sprzedaży agencyjnej polskich i niemieckich touroperatorów. Niezliczona ilość zagranicznych study tour i szkoleń z zakresu oferty hotelowej gwarantuje, że Karolina wybierze najlepsze wakacje dla rodziny, pary czy seniorów. Synonim korzystnych i niezapomnianych wakacji Last Minute.

  


Ania

Osoba pełna krajoznawczej pasji, od ponad dziesięciu lat związana z turystyką. Pilot wycieczek, kierownik obozów wypoczynkowych z dużym doświadczeniem z zakresu organizacji wycieczek i wyjazdów wypoczynkowych oraz w pracy z młodzieżą. Związana z Londynem - przewodnik po mieście Big Bena oraz po całej Wielkiej Brytanii. W wolnych chwilach lubi podróżować, gotować, jeździć na nartach, a także obejrzeć dobry film.
 

 


Szymon

Wysoko oceniany, profesjonalny pilot wycieczek zagranicznych, ze specjalizacją w miastach i regionach niemieckich. Drugim fachem, a zarazem hobby Szymka jest przewodnictwo górskie – jest certyfikowanym, uprawnionym przewodnikiem sudeckim.
 

 
Hubert

Wysoko oceniany, pełen pozytywnej energii pilot wycieczek krajowych i zagranicznych, ze specjalizacją w miastach i regionach niemieckich. Nie ma rzeczy niemożliwych – to hasło przyświeca naszemu serdecznemu przyjacielowi. Gra na gitarze, sporty wodne, animacja czasu wolnego dzieci i młodzieży, hodowla królików i wiele innych, jednymi słowy człowiek orkiestra.

 


Waldek

Pilot wycieczek na Węgry i inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej, specjalizacja Budapeszt. Przewodnik, tłumacz, specjalista ds. rynku węgierskiego. Jego wiedzę i doświadczenie doceniło Wydawnictwo Bezdroża, które od lat współpracuje z Waldkiem, jako autorem tekstów i zdjęć do kilku przewodników. Człowiek orkiestra, nie ma grupy, która po wycieczce nie zapamiętuje Waldka na całe życie.

 
Grzegorz

Wieloletni pilot wycieczek krajowych i zagranicznych. Specjalista w zakresie turystyki szkolnej i animacji czasu wolnego. Oprócz pilotażu zawodowo zajmuje się profesjonalną fotografią. Od kilku lat stale współpracuje z 4U Travel