POLECAMY ATRAKCYJNE DOMY WAKACYJNE Z BASENAMI, APARTAMENTY, DOMKI I HOTELE Z DOJAZDEM WŁASNYM. W OFERCIE POLSKA, CHORWACJA, CZARNOGÓRA I INNE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Od 12 lat organizujemy wycieczki grupowe, szkolne, firmowe i indywidualne

Biuro Podróży 4UTravel od 12 lat  z powodzeniem zajmuje się turystyką biznesową, wypoczynkową oraz szkolną. Organizujemy wycieczki grupowe i indywidualne oraz pielgrzymki. Jesteśmy przekonani, że na naszych wyjazdach nikt nie będzie się nudził. Stawiamy na aktywne krajoznawstwo, połączone z zabawą w swoim najbliższym gronie. Każdy program zamieszczonych wycieczek nie jest sztywno ustalony – chętnie dostosujemy go do Państwa preferencji. Przy wyborze wycieczki – od samego zapytania, poprzez jej przygotowanie, aż po realizację – mają Państwo kontakt z jedną osobą, przydzieloną do danego wyjazdu. Dodatkowo proponujemy Państwu sprawdzoną bazę transportową, noclegową i gastronomiczną. Chętnie zajmiemy się znalezieniem noclegu i wynajmem samochodu.

W naszej ofercie znajdą Państwo

 • sprzedaż agencyjna ofert turystycznych polskich i niemieckich touroperatorów
 • wycieczki szkolne, zielone szkoły, obozy i kolonie
 • wycieczki dla firm i zakładów pracy
 • wyjazdy studenckie
 • wyjazdy biznesowe (targi, kongresy, konferencje, seminaria, zjazdy)
 • pielgrzymki
 • szkolenia i rejsy żeglarskie (śródlądowe, morskie i oceaniczne)
 • rezerwacja hoteli, samochodów
 • pilotaż wycieczek krajowych i zagranicznych
 • sprzedaż biletów lotniczych tanich i tradycyjnych przewoźników
 • sprzedaż biletów autokarowych, kolejowych i promowych

Dlaczego warto organizować wycieczkę z nami?

Doświadczeni piloci

Posiadamy wyszkoloną i wykwalifikowaną kadrę pilotów, dla których podróże to prawdziwa pasja.

Konkurencyjne ceny

W naszej szerokiej ofercie wycieczek turystycznych znajdują się wyjazdy na każda kieszeń.

Ciekawe wycieczki

Stawiamy na aktywne krajoznawstwo, połączone z zabawą w swoim najbliższym gronie. Każdy program zamieszczonych wycieczek dostosujemy go do Państwa preferencji.

Sprawdzony nocleg

Posiadamy sprawdzona bazę noclegową. Dzięki niej uczestnicy poczują się komfortowo jak we własnym domu.

Pyszna gastronomia

Nasze wycieczki wyróżnia sprawdzona baza gastronomiczna. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszystkie serwowane dania były lokalne, świeże i smaczne.

Wynajem autokaru

Polecamy organizację wycieczek naszym 30-sto osobowym autobusem marki Mercedes Medio. Proponujemy atrakcyjne ceny dla mniejszych grup wycieczkowych.

Poznaj nasz doświadczony zespół pilotów

Nad prawidłową realizacją programu wycieczek czuwa odpowiednio wyszkolona i doświadczona kadra pilotów. Jesteśmy zespołem młodych, dynamicznych ludzi, odpowiednio przygotowanych do realizacji wszelkich zadań w branży turystycznej. Nie uznajemy nudnych, meczących wyjazdów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie boimy się konkurencji, lubimy rywalizację. Oferujemy Państwu miłą i rzetelną obsługę, a także doradztwo w zakresie wszelkich wyjazdów turystycznych.

Maciej

Maciej

Właściciel Biura Podróży 4U Travel. Absolwent AWF w Poznaniu oraz TFH w Wildau k. Berlina. Zdobytą wiedzę i doświadczenie w zakresie logistyki usług turystycznych wdraża w pracę biura. Na co dzień pilot wycieczek oraz specjalista do spraw sprzedaży agencyjnej ofert polskich i niemieckich touroperatorów. Koordynator logistyczny większości wyjazdów grupowych biura. Specjalizuje się w wycieczkach firmowych oraz zakładowych. Ulubione kierunki to Niemcy, Czechy oraz Hiszpania.

Karolina

Karolina

Pasjonatka podróży, specjalistka z zakresu turystyki młodzieżowej. Ukończyła studia na AWF w Krakowie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Karolina zajmuje się  organizacją wycieczek szkolnych, sprzedażą polskich i niemieckich touroperatorów oraz rezerwacją miejsc noclegowych na całym świecie.

Ania

Ania

Osoba pełna krajoznawczej pasji, od ponad dziesięciu lat związana z turystyką. Pilot wycieczek, kierownik obozów wypoczynkowych z dużym doświadczeniem z zakresu organizacji wycieczek i wyjazdów wypoczynkowych oraz w pracy z młodzieżą. Związana z Londynem – przewodnik po mieście Big Bena oraz po całej Wielkiej Brytanii. W wolnych chwilach lubi podróżować, gotować, jeździć na nartach, a także obejrzeć dobry film.

Szymon

Szymon

Wysoko oceniany, profesjonalny pilot wycieczek zagranicznych, ze specjalizacją w miastach i regionach niemieckich. Drugim fachem, a zarazem hobby Szymka jest przewodnictwo górskie – jest certyfikowanym, uprawnionym przewodnikiem sudeckim.

Hubert

Hubert

Wysoko oceniany, pełen pozytywnej energii pilot wycieczek krajowych i zagranicznych, ze specjalizacją w miastach i regionach niemieckich. Nie ma rzeczy niemożliwych – to hasło przyświeca naszemu serdecznemu przyjacielowi. Gra na gitarze, sporty wodne, animacja czasu wolnego dzieci i młodzieży, hodowla królików i wiele innych, jednymi słowy człowiek orkiestra.

Waldek

Waldek

Pilot wycieczek na Węgry i inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej, specjalizacja Budapeszt. Przewodnik, tłumacz, specjalista ds. rynku węgierskiego. Jego wiedzę i doświadczenie doceniło Wydawnictwo Bezdroża, które od lat współpracuje z Waldkiem, jako autorem tekstów i zdjęć do kilku przewodników. Człowiek orkiestra, nie ma grupy, która po wycieczce nie zapamiętuje Waldka na całe życie.

Grzegorz

Grzegorz

Wieloletni pilot wycieczek krajowych i zagranicznych. Specjalista w zakresie turystyki szkolnej i animacji czasu wolnego. Oprócz pilotażu zawodowo zajmuje się profesjonalną fotografią. Od kilku lat stale współpracuje z 4U Travel.